Заборонену спільноту «ВКонтакте» замінить нова українська соцмережа?

В Україні скоро стартує нова соціальна мережа під назвою «ЄСвоє». Про це повідомила одна з розробників Олександра Струмчинська.

«Я оголосила про презентацію нового продукту, який за рахунок свого масштабного підходу, інноваційності та ґрунтовності розуміння потреб, від звичайних користувачів до бізнесу, об’єднає не лише українців, а й громадян інших держав», – підкреслила Струмчинська.

«Hад розробкою соціальної мережі «ЄСвоє» працює зовсім інша команда розробників. Коли ви побачите масштабність проекту, то зрозумієте, що це не сайт-«одноденка», а реальний конкурент не тільки російським соцмережам, а й Facebook», – запевнила розробниця.

Також вона повідомила, що у новій соцмережі будуть доступними легальні музика та відео.

Вчора я оголосила про презентацію нового і продукту, який за рахунок свого масштабного підходу, інноваційності та грунтовності розуміння потреб від звичайних користувачів до бізнесу, об'єднає не лише українців, а й громадян інших держав. Виникло відразу дуже багато запитань і на частину з них я зараз дам Вам відповіді.Hад розробкою соціально мережі ЄСвоє 👉 http://esvoe.com/ 👈 працює зовсім інша команда розробників.Коли ви побачите масштабність проекту то зрозумієте, що це не сайт ''одноденка'', а реальний конкурент не тільки російським соцмережа, а й Facebook. Перш за все – це контент (музика, кіно…), який буде цілком легальним.Крім того, ЄСвоє 👉 http://esvoe.com/ 👈 це також і бізнес-мережа, в якій кожен користувач (за потреби) зможе заробляти. Ми пропонуємо інструменти як для початку власного бізнесу, так і для покращення ефективної роботи вже існуючого. Також вже на першому ж етапі будуть інтегровані додатки, а цікаві ігри та корисні програми, з якими користувачі ознайомляться на старті.👉 http://esvoe.com/ 👈

Gepostet von Олександра Струмчинська am Mittwoch, 13. September 2017

Читайте: Українська соцмережа Ukrainians припиняє існування

БЕЗ КОМЕНТАРІВ