На першому етапі санкції стосуватимуться заборони на експорт технологій, які можуть бути використані у військових цілях

Новий етап антиросійських санкцій США, запроваджених проти РФ у зв’язку із застосуванням хімічної зброї на території Великої Британії, стартує з 27 серпня. Про це пише Reuters.

Нові санкції покликані обмежити доступ Росії до «чутливих товарів», що контролюються національною безпекою США.

На першому етапі санкції стосуватимуться заборони на експорт технологій, які можуть бути використані у військових цілях, і не спрямовані безпосередньо проти якоїсь компанії.

Американські ЗМІ повідомляли, що під заборону можуть потрапити газові турбіни, електронне устаткування, яке застосовується в промисловості.

За шість місяців санкції можуть бути переглянуті та, приміром, зменшені в разі, якщо вимоги почнуть виконуватися. Якщо виконання не почалося, США запровадять другий раунд санкцій.

Заступник міністра закордонних справ Росії Сєргєй Рябков заявив, що у відповідь Москва може заборонити більшості американських політиків в’їзд до РФ.

Як відомо, перший етап нових американських санкцій проти Росії, які були запроваджені через отруєння колишнього шпигуна Сєрґєя Скрипаля та його дочки в британському місті Солсбері, мав розвочатися 22 серпня. Проте їх відклали до 27 серпня.