У мешканців діагностують ураження хімічними речовинами. Викиди пов’язують із заводом «Кримський Титан»

Жителі окупованого Армянська в Криму скаржаться на нові хімічні викиди у повітря, пов’язані із заводом «Кримський Титан». Характерний запах відчувався в місті зранку 10 жовтня. Про це повідомляє Громадське.

Одна з місцевих мешканок розповіла, що разом із дітьми поїхала до лікарні зі скаргами на подразнення хімічними речовинами.

Жінка розповіла, що відчуває «печіння в очах» та зазнала «опіків слизової оболонки носу». Таким чином, за її словами, їй діагностують саме ураження хімічними речовинами. Лікарі радять їхати з міста.

Інші жителі Армянська кажуть, що це не перший рецидив після скасування надзвичайного стану.

Нагадаємо, в ніч на 24 серпня в місті Армянськ в окупованому РФ Криму місцеві жителі розповіли про невідомий наліт липкої іржі, яким упродовж доби вкрилися металеві предмети. Крім того, жителі скаржилися на першіння в горлі, висип і загальну слабкість.

Причиною випадання речовини виявилось випаровування вмісту кислотонакопичувача, використовуваного філією ТОВ «Титанові інвестиції».

3 вересня прикордонники Херсонського загону виявили перевищення вмісту токсичних промислових речовин в повітрі.

Постійний представник президента України в Криму Борис Бабін вважає, що врятувати ситуацію може повна зупинка трьох заводів на півночі Криму і дехімізація забрудненої території.

В уряді кажуть, що окупаційна адміністрація в Криму намагається приховати наслідки катастрофи на заводі «Кримський Титан» в тимчасово окупованому Армянську.

Після викидів шкідливих речовин на заводі «Кримський титан» в Армянську з 14 вересня запровадили режим надзвичайної ситуації.