УЄФА
Голосування відбудеться в рамках 12-го Позачергового Конгресу УЄФА

Вибори нового президента Союзу європейських футбольних асоціацій профдуть 14 вересня у Афінах. Голосування відбудеться в рамках 12-го Позачергового Конгресу УЄФА, передає Associated Press.

На посаду претендуватимуть три глави національних федерацій – голландець Міхаель Ван Прааг, словенець Александр Сеферін та іспанець Анхель Марія Вільяр.Останній виконуватиме обов’язки президента до проведення виборів.

Нагадаємо, Спортивний арбітражний суд в Лозанні усунув попереднього президента УЄФА Мішеля Платіні від футболу на чотири роки. Одразу після цього рішення Платіні заявив, що йде у відставку.

Також зменшено штраф із 80 тисяч швейцарських франків до 60-ти. Арбітражна комісія визнала наявність дійсного трудового договору між Платіні та ФІФА, підписаний у 1999 році, зокрема і річний оклад у 300 тисяч швейцарських франків.

Контракт був виконаний сторонами і припинив дію у 2002 році, коли Платіні став членом Виконавчого комітету ФІФА. Однак, комісія не переконана у правомірності виплати 2 мільйонів швейцарських франків, про які Платіні та Блаттер мали усну домовленість вже після закінчення своїх трудових відносин.

На цій посаді Платіні перебував з січня 2007 року.

Читайте: Джанні Інфантіно очолюватиме ФІФА в наступні чотири роки