Ігор Оверко за рік заробив лише близько 20 тисяч гривень, водночас дохід від продажу 400 квартир у 2016 році склав понад 50 млн грн

Депутат Ірпінської ради від партії «Нові обличчя» Ігор Оверко в 2016 році мав у власності 586 квартир. Всі вони розтошовани в Ірпені, де Оверко веде будівництво і має право голосу на сесіях ради. Про це повідомляє Громадський рух «Чесно» з посиланням на електронну декларацію політика.

Забудькуватий депутат не пам’ятає, скільки задекларував нерухомості. За даними активістів, минулого року він продав 400 квартир.

«Я точно знаю кількість квартир, яких задекларував. Їх 191. Усі квартири я зареєстрував на своє ім’я, у подальшому я їх маю намір продавати так, як це визначено законом: я йду до нотаріуса, ми вчиняємо всі необхідні дії. Це не є схемою ухиляння (від сплати податків, – ред.), я легалізував всі квартири з метою сплатити все, що маю сплатити державі, не треба думати, що я щось приховую. Я сплачую всі податки державі», – сказав Оверко.

При цьому «Чесно» наголошує, що насправді автоматичний підрахунок квартир в декларації, який перевіряли і вручну, свідчить, що Оверко задекларував 186 квартир. Їхня загальна площа – 7 тисяч 888,1 кв. м – це більше, ніж площа футбольного поля НСК «Олімпійський».

За минулий рік депутат заробив лише близько 20 тисяч гривень, водночас дохід від продажу 400 квартир у 2016 році склав понад 50 мільйонів гривень.

Окрім квартир, в Оверка є чотири житлові будинки загальною площею майже 600 кв. м, 18 земельних ділянок загальною площею 40116 кв. м та більше 16 мільйонів гривень заощаджень.

Також політик задекларував 10 об’єктів незавершеного будівництва, площа яких невідома.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ