Tesla S Models подолала рекордну відстань на одному заряді

Учасники клубу Tesla Owners Club Italia змогли встановити новий рекорд дальності ходу на одній зарядці для електромобіля Tesla Models S. Тестування провели на приміських дорогах Салерно в Південній Італії. Про це пише Tehnot.

Для заїзду використовувалася Model S у модифікації 100D, яка має батареї ємністю 100 кВт/год. Офіційно заявлений запас ходу сягає 540 км.

У рамках експерименту вдалося покрити вдвічі більшу відстань – 1078 км на одному повному заряді. Попередній рекорд Tesla S Models становив 901,2 км.

Під час заїзду був відключений кондиціонер, а водії уникали різких прискорень і гальмувань. Звісно, маршрут було продумано заздалегідь. До того ж, на машину встановили шини з низьким рівнем опору коченню, а швидкість не перевищувала 40 км/год.

Заїзд тривав майже 29 годин. Таким чином, був встановлений новий рекорд дальності.

Слід також підкреслити, що компанія Tesla готується знизити ціну на Model X. Якщо раніше електромобіль у базовій комплектації обходився клієнтам із США 82,5 тисяч доларів, то тепер за ту саму модифікацію виробник просить на 3 тисячі менше – «всього» 79,5 тисяч доларів.

Читайте: Tesla знизила ціни на базові моделі електрокарів