Генпрокурор Юрій Луценко охарактеризував новопризначеного прокурора як дієвого і активного керівника

21 вересня 2017 року під час робочої поїздки до Донецької області Генеральний прокурор України Юрій Луценко у Краматорську представив військового прокурора Військової прокуратури сил антитерористичної операції підполковника юстиції Олега Ціцака. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Луценко охарактеризував новопризначеного прокурора як дієвого і активного керівника та висловив переконання у його здатності правильно організувати роботу.

Генпрокурор також закликав звернути увагу на прискорення реалізації закону «Про амністію у 2016 році» та завершити його виконання до кінця жовтня.

Він також доручив підполковнику юстиції Ціпаку проконтролювати соціальні виплати військовослужбовцям, «перевірити дотримання соціальних стандартів, гарантованих законом, для ветеранів, учасників бойових дій».

«Необхідно звертати увагу на ставлення до населення, ми маємо його відвойовувати не менше, ніж територію», – сказав Луценко.

Олег Ціцак

Довідка: Олег  Ціцак працював в Державній податковій інспекції; в органах судової влади: помічником голови обласного суду Закарпатського обласного суду, суддею Мукачівського міського суду, суддею Ужгородського міського суду; в Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

З червня 2015 року обіймав посаду військового прокурора Ужгородського гарнізону Західного регіону України, з липня по серпень цього ж року тимчасово виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Донецького гарнізону Південного регіону України, після цього був військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ