Міністр економіки Оксана Маркарова заявила, що програма співпраці з МВФ може стати останньою

Кабінет міністрів України працюватиме над тим, щоби програма співпраці з Міжнародним валютним фондом стала останньою. Про це заявила міністр економіки Оксана Маркарова в ефірі програми «Свобода слова» в ефірі одного з українських телеканалів.

За її словами, програма з Міжнародним валютним фондом стане довшою за попередні, однак, не виключено, що буде останньою.

«Ми працюємо з МВФ. У нас є формальні місії, які приїжджають обговорити програму або її перегляд. Це те, чого ми очікуємо зараз, щоб обговорити цю програму. Вона буде новою і трохи довшою. Я дуже сподіваюся, ми її називаємо останньою програмою. Адже за всі попередні роки Україна завжди завершувала, обривала ці програми», – сказала Маркарова.

Також вона додала, що завдання України – «випуститися з програми», як це вдалося раніше іншим європейським країнам.

«Виконати програму таким чином, щоб економіка перебувала на тому етапі розвитку, коли нам буде не потрібна допомога кредитора. І ми зможемо дійсно жити самі», – заявила Маркарова.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр України Олексій Гончарук заявив, що візит місії Міжнародного валютного фонду в Україну очікується з 10 по 24 вересня цього року.