Законопроект, що його внесуть до ВР, закладає основи для вирішення конфлікту в майбутньому

Законопроект про скасування АТО дозволить розв’язувати проблеми, які стоять в нинішніх умовах, а також закладе основи для вирішення конфлікту в майбутньому. У цьому переконаний екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант запасу Ігор Романенко, якого цитує Обозреватель.

Законопроект про відновлення державного суверенітету України над тимчасово окупованим Донбасом буде внесено до Верховної Ради наступного тижня.

«Цей законопроект дає можливість вирішувати питання, які стоять в нинішніх умовах, а не три роки тому, як це було на початку АТО, а також закладає основи для вирішення цього конфлікту на перспективу», – пояснює Романенко.

Він додав, що нинішня законодавча база для ведення АТО не відповідає суті процесів, що відбуваються на Донбасі, адже за три роки ситуація істотно змінилася: «Дуже важливо давати можливість і перспективу для подальших дій, в тому числі і силовим структурам, в першу чергу Збройним Силам, щоби вирішити питання відновлення кордонів і суверенітету держави».

«Треба по максимуму вичерпати мирні можливості й Мінські угоди, і тільки в разі, коли вони не дають результату, переходити до нових можливостей, не відкидаючи і силовий шлях вирішення», – вважає екс-заступник начальника Генштабу ЗСУ.

Нагадаємо, секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Турчинов нещодавно заявив, що антитерористичну операцію на Донбасі потрібно завершити, оскільки в рамках цього формату окуповані території звільнити неможливо.

Читайте: Чому Порошенко не скасовує АТО

БЕЗ КОМЕНТАРІВ