ВО «Свобода», Національний Корпус, Правий Сектор, Українська Добровольча Армія, ОУН та Конґрес Українських Націоналістів ідуть на вибори до Верховної Ради спільним списком

Праві політичні сили висунули дуже непоганий список кандидатів у народні депутати. Про це у Facebook написав політолог Михайло Басараб.

«Свобода» з Ярошем і Білецьким спокійно може пройти 5%. Це серйозний конкурент для партії Порошенка. Праві остаточно топлять Гриценка і ставлять під питання проходження партії Ігоря Смешка», – зазначив Басараб.

Праві висунули дуже непоганий список. «Свобода» з Ярошем і Білецьким спокійно може пройти 5%. Це серйозний конкурент для…

Gepostet von Михайло Басараб am Sonntag, 9. Juni 2019

Нагадаємо, ВО «Свобода», Національний Корпус, Правий Сектор, Українська Добровольча Армія, ОУН та Конґрес Українських Націоналістів ідуть на вибори до Верховної Ради спільним списком.

Очолить похід націоналістів лідер «Свободи» Олег Тягнибок. Також до першої п’ятірки увійшли лідер Національного Корпусу Андрій Білецький, командир Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош, голова Правого Сектора Андрій Тарасенко та віце-спікер Верховної Ради України VII скликання Руслан Кошулинський.