14 червня у прес-центрі інформаційного агентства «Інтерфакс-Україна» пройшла прес-конференція першої п’ятірки об’єднаних сил націоналістів

Об’єднані сили націоналістів 14 червня представили першу десятку списку кандидатів у народні депутати.

Очолює список лідер партії «Свобода» Олег Тягнибок. Другий – лідер «Національного корпусу» Андрій Білецький; третій – командир Української добровольчої армії Дмитро Ярош; четвертий – голова «Правого сектора» Андрій Тарасенко; п’ятий – віце-спікер Верховної Ради України VII скликання, голова секретаріату ВО «Свобода» Руслан Кошулинський.

Представлення першої п’ятірки списку об’єднаних націоналістів, що йдуть на вибори від ВО «Свобода»:Олег Тягнибок,…

Gepostet von Yuriy Syrotyuk am Freitag, 14. Juni 2019

На прес-конференції у Києві голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок заявив, що шостим номером у списку є актор Богдан Бенюк, сьомим – керівник штабу «Національного корпусу» Родіон Кудряшов, восьмим – голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, дев’ятим – голова Держкіно Пилип Іллєнко, десятим – керівник фракції «Свобода» у Київській міськраді Юрій Сиротюк.

Олег Тягнибок наголосив, що депутати від ВО «Свобода» будуть ходити на засідання в разі обрання, і «ми перетворимо парламент в реальний законодавчий орган нашої держави, а не так, як зараз: хоче хтось морозиво їсти – жують, насіння лузгати – лузгають, йогурти пити – п’ють. Вони парламент в конюшню перетворили».

«І там потрібні націоналісти, щоб здисциплінувати в тому числі і тих депутатів, які найвищий законодавчий орган країни перетворили у те, що демонструють повну зневагу до виборця, до української нації, який перетворили в повний безлад», –заявив Тягнибок.

Нагадаємо, ВО «Свобода», «Національний корпус», «Правий сектор», «Державницька ініціатива Яроша», Організація українських націоналістів та Конгрес українських націоналістів йдуть на вибори до Верховної Ради спільним списком.