Порошенко
Днями відбулася таємна зустріч за закритими дверима між Порошенком та Гризловим

Президент України Петро Порошенко визнав, що зустрічався з усіма представниками Тристоронньої контактної групи, зокрема, із представником РФ Борісом Гризловим. Про це Порошенко повідомив у четвер під час прес-конференції, пише Українська правда.

За його словами,  завдання Мінської групи ускладнюються тим, що  тим, що порядок денний мав бути вичерпаний в грудні 2015 року.

«Тому напередодні зустрічі в Мінську, зокрема, і в мене була зустріч з представниками Тристоронньої контактної групи, щоби, по-перше твердо наголосити на незмінності української позиції – Україна вимагає чіткого визначення дат, коли і що ми робимо», – сказав він.

Порошенко наголосив, що ключовим є повернення державного контролю над неконтрольованою ділянкою державного кордону Україні.

«Я наголошую, що я буду зустрічатися будь з ким, щоби повернути українських героїв, Савченко, Сенцова, українських заручників з окупованих територій і РФ, забезпечити режим повної тиші, щоби припинити обстріли українських позицій», – заявив Порошенко.

Президент  наголосив, що політичне врегулювання можливе лише у вигляді повернення українського суверенітету на окуповані території – вибори за українським законодавством, за участі українських політичних партій, українських ЗМІ, з забезпеченням участі тимчасово переміщених осіб, які були вимушені залишити території.

Український лідер наголосив, що під час зустрічі було заявлено, що Україна має «неспростовні докази, супутникові знімки, відео, яке знімає розвідка, про перетин кордону України новітньою військовою технікою РФ та підрозділами збройних сил РФ».

«І ми вимагаємо, щоби після того, як ми передаємо цю позицію, була рішуча реакція у вигляді виведення окупаційних військ, доступ ОБСЄ для перевірки і створення всіх безпекових умов для початку політичного врегулювання», – зазначив Порошенко.

«Це весь перелік порядку денного зустрічі президента  і тристоронньої контактної групи. Жодних інших… Це не перша зустріч. Жодних сенсацій немає і бути не могло», – зазначив Порошенко, говорячи про зустріч із представниками Тристоронньої контактної групи, зокрема, з Гризловим.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, днями відбулася таємна зустріч за закритими дверима між українським президентом Петром Порошенком та російським чиновником Борісом Гризловим у Києві.

Читайте: Емісар Путіна вимагав від Порошенка амністії для бойовиків

БЕЗ КОМЕНТАРІВ