Компанія планує оскаржувати дії правоохоронців

Правоохоронні органи під час проведення обшуків в офісах компанії «Нова Пошта» вилучили 132 тисячі гривень. Ці гроші належали одному з клієнтів та очікували на переказ. Про це повідомив співвласник компанії В’ячеслав Клімов, передає Економічна правда.

За його словами, правоохоронні органи провели обшуки в 42 касах у шести відділеннях по всій Україні.

«Жодних порушень не було, тільки в відділенні номер 1 міста Харкова правоохоронці вилучили 132 тис. гривень. Це були гроші клієнта, які очікували переказу через нашу фінансову компанію «Пост Фінанс». Вони призначалися одній компанії, і очікували видачі клієнтам. Про це є відповідна проводка і відображення у фінансових документах «Пост Фінанс», – розповів Клімов.

«Ми будемо це оскаржувати, тому що це абсолютно законні і відображені у фінансовій звітності компанії «Пост Фінанс» гроші, які належать нашим клієнтам. Напевно, саме про ці гроші говорить прес-секретар генпрокурора», – наголосив співвласник компанії.

Нагадаємо, 16 березня в офісних та складських приміщеннях «Нової пошти» у чотирьох містах України пройшли обшуки, які здійснювали співробітники Генпрокуратури.

Як повідомили в ГПУ, причиною для обшуків стало кримінальне провадження за фактами зловживання службовим становищем посадовими особами ТОВ «Нова пошта» та інших споріднених підприємств за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.364, ч.3 ст.212 КК України.

«За даними ДФС та за матеріалами кримінального провадження, посадові особи групи споріднених компаній використовували злочинну схему, спрямовану на надання послуг з переводу в готівку безготівкових коштів та з мінімізації податкових зобов’язань підприємств-клієнтів шляхом формування фіктивного податкового кредиту з проведенням безтоварних операцій з використанням підроблених документів підприємств з ознаками фіктивності, що призводило до несплати податків в особливо великих розмірах», – повідомила Лариса Сарган у Фейсбуці.

«За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено документи щодо фінансово-господарської діяльності ТОВ «Нова Пошта» і зазначених вище підприємств та готівкові грошові кошти, які не обліковані та не оприбутковані в касі та в бухгалтерських документах», – додала вона.

Також Сарган зазначила, що генеральний прокурор Юрій Луценко бере під особистий контроль розслідування кримінального провадження.

Головним слідчим управлінням за процесуального керівництва Департаменту процесуального керівництва у кримінальних…

Gepostet von Лариса Сарган am Samstag, 17. März 2018