Забезпечення Президента, очільника АП та керівників інших держорганів автотранспортом обійшлося в 244 млн

Державне управління справами витратило 2018 року 1 млрд 34,2 млн гривень на організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Президента Петра Порошенка, Адміністрації Президента та інших створених главою держави консультативних, дорадчих та допоміжних органів і служб. Про це свідчить відповідь ДУСУ на запит Українських Новин.

Безпосередньо на забезпечення діяльності Порошенка та його Адміністрації 2018 року було витрачено 308 млн гривень.

Пов’язані з авіатранспортом витрати становлять 314 млн гривень: 243 млн – на функціонування Державного авіаційного підприємства «Україна», яке перевозить вищих посадових осіб держави; 27 млн на ремонт повітряних суден; 32 млн – на підготовку і здійснення візитів Порошенка за кордон; 10 млн – на авіаперевезення делегацій на чолі з Президентом по Україні та 2,5 млн – на авіаперельоти делегацій з Прем’єр-міністром та Головою Верховної Ради.

Забезпечення Президента, очільника АП та керівників інших державних органів автотранспортом обійшлося в 244 млн гривень.

Утримання будівель, що належать ДУС, обійшлося в 118,5 млн гривень.

15 млн гривень витратили на проведення офіційних заходів за участю Порошенка, 14 млн – на проведення представницьких заходів, 12,5 млн – на виконання завдань з інформатизації та 7,5 млн – на здійснення повноважень постійним представником Президента України в Криму (Херсон).

Читайте: Силовики перевіряли написи на плакатах активістів перед виступом Порошенка (відео)