Попри обіцянки Синютки вивезти відходи гори сміття так і залишились на своїх місцях

Мешканці Львова скаржаться, що біля їхніх будинків вже близько місяця не вивозили сміття. Про це обурені львів’яни повідомляють у соцмережі Facebook.

Як відомо, 21 березня на засіданні комісії з надзвичайних ситуацій ЛОДА Олег Синютка заявив, що обласна влада вивезе відходи з усіх переповнених майданчиків у місті впродовж тижня. Однак минуло вже 8 днів, а гори сміття так і залишились на своїх місцях.

Львів’янка Ірина Труш в соціальній мережі опублікувала пост з фотографіями смітників на вулиці Пасічній. Вона зазначає, що біля смітників – нестерпний запах.

У міськраді і в ЛОДА щоразу кажуть , що у місті все менше переповнених сміттєвих майданчиків. Так от. Це смітник на вули…

Posted by Ірина Труш on Wednesday, 29 March 2017

І це непоодиноке обурення людей. Інші жителі Львова також скаржаться, що біля їхніх будинків сміття ніхто не прибирав. А комунальні служби, у свою чергу, не відповідають на звернення містян.

«Льів! Культурна столиця! І три ганебні тижні купи сміття лежать по місту, а з боку своєрідної влади – «і нехай весь світ зачекає!». До якого поверху має досягнути сміття, щоб уповноважені підрозділи почали думати сірою речовиною над даним питанням?! Комунальні служби не реагують на звернення, бо начебто проблеми по укладанню договору з фірмами, які займаються забором сміття. Добре, і хто ж тоді має це питання вирішувати? От дуже цікаво, неподалік від мерії, де показний «порядок» для туристів є проблеми з укладанням договору?» – обурюється інша дописувачка та публікує фото завалених відходами смітників.

Нагадаємо, 24 березня Львівська міська рада підписала договори про вивезення твердих побутових відходів з трьома містами Львівщини. Щоправда поховати, згідно з договорами, місто зможе лише 900 тонн відходів. А щодня Львів виробляє 600 тонн.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, райцентр Самбір також готовий допомогти Львову розв’язати проблему зі сміттям. Причому місто готове розглядати можливість не тільки разового прийому побутових відходів, але й довготривалої співпраці з обласним центром у цьому питанні.  В обмін депутати Самбірської міськради просять повернути приміським автомобільним маршрутам кінцеву зупинку біля головного залізничного вокзалу обласного центру.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ