25 липня конструкції шляхопроводу разом із ґрунтом змило сильним потоком води

У зв’язку з обвалом конструкцій мосту на перетині вулиць Теліги та Кирилівської в Києві у роботу тролейбусів №25, 27, 30 внесли зміни. Про це повідомляє КП «Київпастранс».

26 липня рух тролейбусів №25 закрили, але збільшили кількість одиниць рухомого складу на тролейбусному маршруті №28.

Тролейбуси №27 курсуватимуть від станції «Київ Волинський» до вулиці Ольжича.

Рух тролейбусів №30 організували на двох ділянках: вулиця Милославська – станція «Зеніт» та вулиця Кадетський Гай – вулиця Ольжича.

«Виїзд тролейбусів Куренівського депо в напрямку житлового масиву Троєщина здійснюється через житловий масив Оболонь», – додали у «Київпастрансі».

Як повідомляє сайт Київської міськдержадміністрації, шляхопровід на перетині вулиць Кирилівської та Олени Теліги повністю закритий для руху.

Наразі рух транспорту організовано за схемою:
– у напрямку метро «Шулявська»: вулиця Богатирська – вулиця Лугова – вулиця Я. Івашкевича – вулиця Вишгородська – вулиця Сирецька – вулиця Ольжича – далі вулицею О. Теліги;
– у напрямку метро «Почайна»: вулиця Ольжича – вулиця Сирецька – вулиця С. Скляренка – далі проспектом С. Бандери.

Планується, що рух відновлять у другій половині дня 26 липня.

Столичних водіїв просять обирати альтернативні шляхи проїзду.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 25 липня Київ накрило зливами й градом, затопило дороги й переходи. Через поганий відтік води столичні тролейбуси і трамваї кількох маршрутів припинили рух. Крім того, злива розмила частину конструкцій моста на перетині вулиць О. Теліги та Кирилівської.