За словами активістів, Гришко причетний до дерибану місцевого бюджету

Активісти під час позачергової сесії закидали яйцями голову Броварської районної ради Сергія Гришка. Про це повідомила організація «Стоп – Корупція» із посиланням на активістів ГО «Традиції і Порядок».

Активісти звинувачують Гришка у розкраданні коштів місцевого бюджету. Представники «Традицій і Порядку» стверджують, що родина Гришка має асфальтні та бетонні заводи та направляє бюджетні кошти на свої підприємства, де якість асфальту та бетону не відповідає нормам.

«Після відмови Сергій Гришка зупинити дерибан, активісти закидали його яйцями. В сесійній залі сталася штурханина та бійка. В ситуацію втрутилися співробітники правоохоронних органів», – ідеться у підписі до відео.

Чиновника на Київщині закидала зіпсутими яйцями

Голову Броварської районної ради – Сергія Гришка під час проведення позачергової сесії закидали яйцями. Про це повідомила прес-служба громадської організації «Традиції і Порядок».Представники громадської організації «Традиція і Порядок» вже не перший раз намагаються зупинити розкрадання бюджетних коштів у Броварському районі. Зокрема, активісти звинувачують голову Броварської районної ради – Сергій Гришка, який є колишнім регіоналом, за те що він користуючись службовим становищем реалізує кошти через підконтрольні структури, отримуючи багатомільйонні «відкати», розкрадаючи бюджет району». Активісти зазначають, що родина Гришка має асфальтні та бетонні заводи та вже роками направляє бюджетні кошти на свої підприємства де якість асфальту та бетону не відповідає нормам ДБН. Відкрито вже ряд кримінальних справ.Окрім розкрадання бюджетних коштів Сергій Гришко був причетний до лобіювання інтересів «Піщаної мафії» та організації мережі підкупу голосів на користь чинного президента України – Петра Порошенка.Після відмови Сергій Гришка зупинити «дерибан», активісти закидали його яйцями. В сесійному залі сталася штурханина та бійка. В ситуацію втрутилися співробітники правоохоронних органів.

Gepostet von СТОП – Корупція am Donnerstag, 21. Februar 2019

Читайте: Соратника Медведчука закидали яйцями у Херсоні (відео)