Експерти розповіли про користь щоранку випивати склянку води з лимоном і медом

Експерти запевняють, що кожного ранку слід пити склянку води з медом та лимоном, оскільки вона містить неймовірну лікувальну дію. 24 зібрав три переконливі причини, чому ці поради дійсно слід виконувати.

Зміцнення імунітету. Медово-лимонний напій обов’язково допоможе зміцнити імунітет і прискорити одужання при легкій застуді. Для того, аби його приготувати, слід просто розчинити у склянці теплої води ложку меду і таку ж кількість свіжовичавленого лимонного соку.

Вітамін С, що міститься в лимонах, і багатий на мінерали мед допоможе організму в боротьбі з бактеріями і вірусами.

Користь для травлення. Лікарі стверджують, що цей напій приводить в норму роботу шлунково-кишкового тракту людини та покращує обмін речовин.

Крім того, він сприятливо впливає на роботу підшлункової залози і жовчного міхура. Вода з лимоном і медом покращує роботу печінки, нормалізує обмін речовин і підтримує здорову мікрофлору кишечника.

Очищення шкіри. Медова вода покращує циркуляцію крові і сприяє виведенню токсинів з усього організму, що сприятливо позначаються на стані шкіри. Також вітамін С, що міститься у лимоні, є потужним антиоксидантом, що уповільнює процеси старіння.

Крім того, рекомендується вживати при запальному процесі мед з прополісом, при розладах кишечника допоможе мед із квітковим пилком, а при захворюваннях печінки використовують маточне молочко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ