Пам’ятник Дарту Вейдеру відкрили в Одесі
Пам’ятник Дарту Вейдеру відкрили в Одесі

В Одесі на території заводу «Пресмаш», на місці колишнього пам’ятника Владіміру Леніну, відкрили пам’ятник Дарту Вейдеру, передає УНН.

За словами автора монумента Олександра Мілова, керівництво заводу звернулося до нього з пропозицією демонтувати пам’ятник Леніну. Скульптор вирішив, що вандалізм – не вихід, і переробив його в персонажа української політики та «Зоряних воєн».

Зазначимо, згідно з декомунізаційним законодавством, пам’ятник Леніну мали демонтувати. Монумент змінили на прохання трудових колективів підприємств, що розміщуються на території «Пресмашу», а також жителів довколишніх будинків.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Києві на посаду міського голови зареєстрували Дарта Вейдера. До слова, ім’я одного з головних персонажів космічної саги «Зоряні війни» неодноразово використовувалося кандидатами на українських виборах. На минулі парламентські вибори пішли одразу 16 Дартів Вейдерів, проте жоден з них в лідери перегонів за місця у Верховній Раді так і не пройшов. Крім того, на виборах мера Києва у 2014 році кандидат Дарт Вікторович Вейдер набрав 1,61%.

Читайте: Шок для комуністів: Ленін у Волновасі вбрався у вишиванку

Інформаційний Акцент