Максим Степанов звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та віце-прем’єра Володимира Кістіона

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов просить уряд надати додаткові аварійні бригади із сусідніх областей для відновлення електропостачання в області. Про це інформує сайт ОДА.

Степанов звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та віце-прем’єра Володимира Кістіона.

«Моя мета – якомога швидше відновити електропостачання у всіх без виключення населених пунктах. Ще багато об’єктів залишаються без світла. Тут десятки повалених опор. Щоб подолати наслідки негоди, необхідні люди та додаткові бригади», – заявив Степанов.

19 січня голова Одеської обласної державної адміністрації відвідав місто Арциз, яке дуже постраждало в результаті негоди 18 січня.  Снігопад зі шквальним вітром залишив місто без світла. В Арциз були доставлені дизель-генератори для соціальних об’єктів. На даний момент працівники ПАТ «Одесаобленерго» вже поновили  централізоване електропостачання в центральній районній лікарні Арциза.

Як повідомляла Державна служба з надзвичайних ситуацій, станом на ранок 19 січня в Одеській області було знеструмлено 502 населених пункти.

18 січня в Одеській області через погіршення погодних умов повністю обмежували рух всіх видів транспорту на автошляхах у бік Києва та Кишинева.

Читайте: З 20 січня на зміну опадам в Україну поступово прийдуть морози