Поліцейські заявили місцевим мешканцям: «Будемо вас пакувати, у нас воєнний стан, пропустіть техніку»

В Одесі поліція розблокувала в’їзд на Гагарінське плато, який кілька тижнів перекривали місцеві мешканці, не пропускаючи будівельну техніку і посилаючись на оголошення воєнного стану в області. Про це повідомляє Думская.

За словами очевидців, уранці 28 листопада правоохоронці, які досі не втручалися в ситуацію, відтіснили активістів. При цьому сталася бійка: протестувальники активно чинили опір.

Деякий час не працював трамвайний маршрут №5. Поліціянти заявили, що діють у рамках режиму воєнного стану: «Використовуються всі законні методи для запобігання блокування транспортних магістралей. Це стосується не тільки Гагарінського плато, так буде повсюдно».

Як повідомив у Facebook громадський активіст Дем’ян Ганул, поліцейські заявили місцевим мешканцям: «Будемо вас пакувати, у нас воєнний стан, пропустіть техніку».

Мотивуючи свої дії воєнним положенням, поліція Одеси провела будівельну техніку на незаконне будівництво.СБУ, ось вам п’ята колона, Головін і ко одразу почали використовувати важкі часи для України аби обслужити «господарів».До вашої уваги відео зухвалого поводження «беркуту» проти місцевих жителів Гагарінського плато.Репост !!!

Gepostet von Дем'ян Ганул am Mittwoch, 28. November 2018