Імовірно, Гонтарєва очолить наглядову раду компанії «Медікіт»

Колишня глава Національного банку України Валерія Гонтарєва засновує онлайн-майданчик для діджитал медицини, який забезпечуватиме комунікацію між лікарем і пацієнтом. Компанія отримала назву «Медікіт». Про це пише Liga.net.

Сама Гонтарєва не стала розповідати про деталі проекту.  На сайті «Медікіт» зазначається, що місія компанії – «створити екосистему діджитал медицини, яка забезпечить комунікацію між учасниками, стандартизацію процесів, накопичення і систематизацію інформації в єдиному місці».

Компанія пропонуватиме пацієнтам миттєву онлайн-консультацію лікарів, а також виклик лікаря додому через Інтернет.

Лікарям обіцяють додатковий дохід 24/7 з оплатою кожної телеконсультації. Як саме це відбуватиметься і хто зможе зареєструватися на майданчику, «Медікіт» не пояснює.

Публічна презентація платформи намічена на листопад 2018 року.

Видання наголошує, що юридично Гонтарєва не має відношення до проекту. У компанії «Медікіт» двоє зсновників – її син Антон Гонтарєв та Світлана Кириченко, яка працювала в структурах компанії ICU з 2008 по 2010 рік.

Гонтарєва продала Костянтину Стеценку і Макарові Пасенюку свою частку в ICU перед призначенням в Нацбанк в 2014 році.

Антон Гонтарєв та Кириченко інвестували в статутний капітал «Медікіт» по 5 млн гривень. Сама компанія зареєстрована 12 січня 2018 року. Кириченко відмовилася говорити про свою участь в компанії. У ICU повідомили, що не мають до проекту жодного відношення.

Директором «Meдiкiт» з 14 квітня 2018 року значиться Руслан Кравець – колишній заступник директора Департаменту стратегії та реформування НБУ.

«Концептуально це медичний маркетплейс по типу Airbnb або Olx. Зараз відбувається розробка IT-складової, про технічні деталі, таких як оплата послуг, говорити поки рано», – розповів Кравець.

Він також розповів, що Валерія Гонтарєва може очолити наглядову раду компанії.

«Сподіваємося, що вона очолить наглядову раду компанії», – повідомив Кравець.