В Асамблеї немає процедури відкликання президента з посади, адже за 50 років не було такої потреби

Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи абсолютною більшістю голосів висловило недовіру президенту Асамблеї Педро Аґрамунту, який опинився в центрі скандалу через корупцію та несанкціоновану поїздку до Сирії з росіянами. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook глава української делегації в Асамблеї Володимир Ар’єв.

За його словами, 28 квітня Аґрамунт не написав заяву про відставку, не з’явився у Бюро і, відповідно, не зробив жодної заяви, обіцяної раніше.

«Бюро Асамблеї щойно абсолютною більшістю голосів висловило йому недовіру і відмовило в дозволі здійснювати візити, робити заяви і та проводити іншу активність від імені ПАРЄ», – написав Ар’єв.

Як зазначив голова української делегації, від повноважень Аґрамунта лишилася тільки назва.

Він також додав, що ПАРЄ не має процедури відкликання президента з посади, адже за 50 років не було такої  потреби. Тож, тепер  регламентний комітет має розробити відповідну процедуру.

Президент ПАРЄ Аграмунт не написав заяву про відставку, не з'явився на Бюро і, відповідно, не зробив жодної заяви, обіця…

Posted by Volodymyr Ariev on Freitag, 28. April 2017

Нагадаємо, 24 квітня у ПАРЄ офіційно вимагали відставки Аґрамунта через його поїздку до Сирії з депутатами Держдуми Росії. Аґрамунт не був уповноважений асамблеєю чи її органами на здійснення такого візиту. Після відкритого конфлікту, під час якого робота асамблеї була заблокована, чиновник тимчасово відмовився від головування в ПАРЄ.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Бюро Парламентської асамблеї Ради Європи схвалило рішення про створення незалежного органу, що має розслідувати звинувачення в корупції, висловлені на адресу кількох високопосадовців ПАРЄ, зокрема і президента Педро Аґрамунта.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ