Карплюка визнали винним через відсутність у звіті партії про майно висновків незалежного зовнішнього фінансового аудиту

На скандального мера Ірпеня, керівника партії «Нові обличчя» Володимира Карплюка накладено штраф у 5 тисяч 100 гривень. Про це на свої сторінці у Facebook написала голова НАЗК Наталя Корчак.

За її словами Карплюка визнали винним через відсутність у звіті партії  про майно, доходи, втрати і зобов’язання фінансового характеру за IV квартал 2016 року висновків незалежного зовнішнього фінансового аудиту. Такі висновки є обов’язковими для тих політсил, які брали участь у виборах.

«Нові обличчя» були суб’єктом виборчого процесу на позачергових виборах депутатів Коцюбинської селищної ради Київської області, які відбулись у липні 2016 року. Від партії було обрано 10 депутатів. Таким чином відповідний висновок незалежного фінансового аудиту цієї політичної сили, в рамках чинного законодавства… мав би бути невід’ємною частиною звіту партії, який був наданий НАЗК», –  уточнила Корчак.

Голова НАЗК додала, що розмір штрафів за інкримінованими Карплюку статтями слід збільшувати.

Ще одна постанова суду по політичним партіям. Мера Ірпіня, керівника партії «Нові обличчя» Володимира Карплюка визнано…

Közzétette: Корчак Наталія – 2017. június 21.

Як відомо, згідно з даними електронної декларації, Карплюк володіє 20 земельними ділянками загальною площею близько 2 га в Бучі та Ірпені, а також сімома квартирами, три з яких – у Польщі. За 2014 рік Карплюк задекларував 67 квартир.

У 2017 році стало відомо, що Карплюк за 901 тисячу гривень придбав матеріали для пам’ятника Тарасу Шевченку.

У липні 2016 року Генпрокуратура обшукала помешкання мера Ірпеня. Генпрокурор Юрій Луценко тоді заявив, що мери Бучі та Ірпеня впродовж 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню. Крім того,  екс-голові ВР Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ