Павло Вовк є фігурантом чисельних журналістських розслідувань

Голова Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк подав заяву про зняття своєї кандидатури з конкурсу до нового Верховного суду. Про це повідомляє Bihus.info.

Безпосередньо перед голосуваннями Вищої кваліфікаційної комісії суддів щодо негативного висновку Громадської ради доброчесності суддя Павло Вовк звернувся із заявою про припинення участі у конкурсі.

«Впродовж всього конкурсу чинилися всілякі штучні перешкоди для успішного завершення моєї участі у ньому», – назвав одну з причин свого рішення суддя.

Вовк пояснив, що на Вищу кваліфікаційну комісію суддів, яка проводить конкурс, також чиниться тиск. За словами судді, зараз порушене кримінальне провадження, в якому він проходить у якості свідка, але на нього також «намагалися покласти провину». При цьому суть справи він не розкрив.

Також Вовк переконаний, що ВККС не зможе проголосувати за його участь у конкурсі, оскільки в пресі поширювалася негативна інформація щодо нього.

До слова, Павло Вовк є фігурантом чисельних журналістських розслідувань. Суддя отримав негативний висновок від Громадської ради доброчесності через питання щодо його зв’язків з політиками Сергієм Ківаловим та Олександром Грановським. Крім цього, у ГРД наголошували щодо можливого фіктивного розлучення Павла Вовка задля приховання статків.

Журналісти програми «Наші гроші» виявили, що голова Окружного адміністративного суду не проживає у задекларованій квартирі, натомість його регулярно бачать у заміському будинку екс-дружини Світлани.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ