Колесніченко
Колесніченко став секретарем футболу в окупованому Криму

Скандально відомий екс-депутат Верховної Ради України Вадим Колесніченко, який ніколи не мав жодного відношення до спорту, прилаштувався на роботу в Кримський футбольний союз, пише видання Крымский спорт.

Колесніченко обійняв посаду «генерального секретаря» КФС. Попередній «генсек» перед Новим роком залишив свою посаду (за попередньою інформацією, у зв’язку з виходом на пенсію).

Як відомо, після втечі з України Віктора Януковича Колесніченко разом із сім’єю переїхав до Севастополя, призупинив своє членство у «Партії регіонів» і відмовився від депутатського мандата. З квітня 2014 року – член російської політичної партії «Родіна».

На виборах у депутати законодавчих зборів Севастополя в одномандатному окрузі став другим, програвши переможцю з п’ятикратним розривом.

Колесніченко відомий своєю неприязню до західних діалектів української мови. Експерти та частина українського суспільства вважають його українофобом. Саме він є співавтором суперечливого проекту закону «Про засади державної мовної політики» (неофіційно відомий як закон Колесніченка-Ківалова або «мовний закон»), який викликав хвилю обурення в українському суспільстві, багатотисячні мітинги протесту.

16 вересня 2015 року Служба безпеки України викликала на допит В.Колесніченка як підозрюваного в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Повістка колишньому парламентарію опублікована на сайті СБУ. Колесніченко підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило тяжкі наслідки) та ч. 3 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії) Кримінального кодексу України.

21 вересня 2015 року Шевченківський районний суд Києва дозволив розпочати спеціальне заочне досудове розслідування проти Колесніченка.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ