Ілля Ківа пішов з СПУ

Ілля Ківа склав повноваження голови Соціалістичної партії України і приєднався до команди кума президента Росії Віктора Медведчука «Опозиційна платформа  – «За Життя». Про це повідомляє прес-служба СПУ.

«Ілля Ківа склав повноваження голови Соціалістичної партії України. Його відставку прийняв черговий з’їзд, який відбувся 5 червня», – йдеться в повідомленні.

«Ми прийняли пропозицію приєднатися до потужної прогресивної команди «Опозиційна платформа – За Життя». Сьогодні найголовніше – це досягнення миру в нашій країні. І ми зробили наш крок для того, щоби зшити Україну», – заявив Ківа.

Новим головою Соцпартії обрали голову Полтавської облорганізації СПУ Сергія Чередниченка.

Нагадаємо, 6 червня на з’їзді «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук заявив, що платформа братиме участь в парламентських виборах 21 липня. У список партії потрапили Юрій Бойко, Вадим Рабінович, Віктор Медведчук, Наталя Королевська, Сергій Льовочкін, Василь Німченко, Нестор Шуфрич, Сергій Ларін, Сергій Дунаєв, Тарас Козак, екс-нардеп від «Партії регіонів» Вадим Столар, Юлія Льовочкіна (сестра Сергія Льовочкіна), Ігор Абрамов, опоблоківець Микола Скорик, Григорій Суркіс, Ігор Кісільов, Ренат Кузьмін (екс-перший заступник генпрокурора).