На рейдерські захоплення витрачають неймовірні бюджети

Україна створила унікальне ноу-хау – рейдерство, яке санкціонує сама влада. Про це повідомив президент Всеукраїнської асоціації операторів ринку безпеки Сергій Шабовта в інтерв’ю AgroPolit.com.

За його словами, на рейдерські захоплення витрачають неймовірні бюджети, але це ніщо у порівнянні з тим, які гроші стоять на кону, коли йдеться про мільйони.

Шабовта повідомив, що станом на сьогодні вартість роботи однієї «тітушкогодини» в Україні складає 200 доларів. Таким чином, можна легко порахувати, що пікет, який відбувався, наприклад, у Кіровоградській області в селі Бережинка, де було 30 «тітушок», обійшовся організаторам у шість тисяч доларів за годину роботи. І це попри те, що «тітушки» стояли там цілий день.

«Треба розуміти, що право на рейдерство у нас дає саме влада. Такого беззаконня нема ніде. Це наше ноу-хау. Я переконаний, що наша найголовніша зброя – це гласність. Потрібно говорити, говорити, і ще раз говорити. Вони ж думають, що працюють у темряві, а коли їх з усіх сторін починають освітлювати прожектори, то вони вже інакше почуваються. Повинна існувати жорстка протидія», – підсумував Сергій Шабовта.

Нагадаємо, у серпні 2017 року боєць 95-ї бригади, «кіборг» Євген Турчак (позивний «Жора») на своїй Фейсбук-сторінці повідомив, що колишні бійці АТО знайшли собі новий вид заробітку – вирішувати питання для фермерів. На фермерських полях вони працюють у двох «амплуа»: або рейдерами, або захисниками.

«АТОшники відбивають або утримують поле, а взамін забирають урожай з половини, це приблизно $200 – 400 тис.», – повідомив Турчак.

Обзвонил сегодня 42 своих боевых товарища. Собирал инфо о том, кому из них нужна квартира. В итоге 20 из них не в цивили…

Posted by Жора Турчак on Donnerstag, 10. August 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ