Музичко
У Рівному може з’явитися вулиця Сашка Білого

У Рівному може з’явитися вулиця Сашка Білого. Пропозиція перейменувати одну з вулиць міста на честь лідера протестів Олександра Музичка надійшла до міської влади, передає УНН.

Питання вирішуватимуть на засіданні спеціальної комісії з перейменувань вулиць.

Експертна рада у складі істориків та громади міста засідатиме цієї п’ятниці. На виконання закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні» у Рівному готується рішення про перейменування 32 вулиць.

Довідка: Олександр Музичко, відомий також як Сашко Білий – український націоналіст, військовик, учасник організацій СНУМ, УНА, УНСО. Координатор «Правого сектора» в Західній Україні.

Музичко загинув від вогнепальних поранень під час затримання міліцією в Рівненській області в ніч на 25 березня 2014 року. За висновками експертизи, він отримав постріл з власної зброї під час боротьби з правоохоронцями. Похований на центральному кладовищі Рівного.

Нагадаємо, 15 травня Президент України підписав закони про декомунізацію. «Пропаганда комуністичного й/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів і їх символіки визнається наругою над пам’яттю мільйонів жертв тоталітарного режиму й забороняється», – йдеться в документі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ