Станом на 21 серпня Олег Сенцов голодує вже 100-ий день

Кремль не планує відпускати на волю українського режисера та політв’язня Олега Сенцова, а російські дипломати відкрито заявляють, що його смерть не буде великою проблемою для РФ. Про це розповів письменник, літературознавець та активіст Остап Сливинський в інтерв’ю виданню Вголос.

Він розповів, що Олега Сенцова зараз тримають в інформаційній ізоляції – до нього майже не доходять листи.

«Жодних звісток не можемо від нього отримати і ми. Це, безумовно, робиться навмисно, щоб його зламати. Буквально позавчора адвокат Олега Дмитро Дінзе передав неофіційне твердження російських дипломатів, які доволі відкрито в колі свої колег стверджують, що якщо Сенцов помре, то для російської влади це не буде великою проблемою – одним в’язнем більше, одним менше», – каже Сливинський.

Директор музею «Територія Терору» Ольга Гончар зазначила, що умови для утримання політичних в’язнів з часів Радянського Союзу не змінилися, і Олегу Сенцову та іншим жертвам Кремля доводиться перебувати в тих самих тюрмах.

«У терору обличчя однакове. З часів Першої та Другої світових пройшло вже майже століття, а умови не змінилися», – зазначила Гончар.

Станом на 21 серпня Олег Сенцов голодує вже 100-ий день.

У вівторок у Львові під стінами Генерального консульства РФ відбулася акція – люди зібралися, аби підтримати незаконно ув’язненого українського режисера та передати листи, написані небайдужими українцями. Проте установа у свій робочий день виявилася зачиненою.