199056
ГПУ повідомила про підозру екс-заступнику начальника Департаменту громадської безпеки

Генеральна прокуратура України повідомила про підозру заступнику начальника Департаменту громадської безпеки – начальнику Управління Міністерства внутрішніх справ. Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Генпрокуратури.

«Повідомлено про підозру колишньому заступнику начальника Департаменту громадської безпеки – начальнику управління МВС в організації незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів, маршів і демонстрацій та надання в зв’язку з цим керівникам спецпідрозділів охорони громадського порядку МВС України в період грудня 2013 року – лютого 2014 року неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів у розмірі понад 30 млн гривень», – йдеться у повідомленні.

Під час обшуків виявили та вилучил три одиниці вогнепальної зброї, велику кількість набоїв до неї, комп’ютерну техніку та документи, що містять відомості, які можуть бути використані як доказ фактів і обставин кримінального провадження.

Вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вважає, що автором розгону Євромайдану був тодішній очільник Адміністрації президента, а нині нардеп від «Опозиційного блоку» Сергій Льовочкін. Водночас такої самої думки дотримується і екс-президент-утікач Віктор Янукович.

Своєю чергою, Льовочкін звинувачує у подіях зими 2013-2014 років Віталія Захарченка, який обіймав на той час посаду міністра внутрішніх справ. За його словами, саме Захарченко дав старт переслідуванню учасників Євромайдану, віддавши співробітникам МВС наказ застосувати силу до студентів біля Стели Незалежності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ