Віталій Федько погорів на гарячому

14 січня правоохоронці затримали на хабарі заступника начальника Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Чиновник погорів на отриманні неправомірної вигоди в своєму службовому кабінеті під час одержання останньої частини хабара у розмірі в 100 тисяч грн. Загалом він вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 248 тис. грн від керівника одного з підприємств за безперешкодне підписання актів виконаних робіт, а також перерахування коштів на рахунок підприємства за вже виконані роботи.

Як видно на фото з місця затримання, хабарник ховав гроші у холодильнику.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Порушеноа кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, поєднане з вимаганням). Санкція статті передбачає від 5 до 10 років в’язниці з конфіскацією майна.

Досудове розслідування триває.

ГПУ не називає ім’я затриманого, але на сайті судадміністрації зазначається, що у голови теруправління Івана Клочка є лише один заступник – Віталій Федько.