Coca Cola
Офіс Coca Cola в США перепросив за мапу РФ з окупованим Кримом

Компанія Coca Cola офіційно вибачилась за публікацію російським представництвом мапи РФ із окупованим Кримом. Про це йдеться в листі від старшого віце-президента компанії Клайда Таґґла, повідомляє прес-служба посольства України у США.

«Публікацію, зміст якої підготувало незалежне агентство без відома Coca Cola, видалили, щойно отримали інформацію про цю ситуацію. Тиждень тому на офіційній сторінці Coca Cola у соцмережі «Вконтакте» опублікували мапу Росії, на якій не був зазначений Крим, Калінінградська область та Курильські острови. Російські користувачі почали масово висловлювати своє невдоволення. Компанія в ніч проти 5 січня опублікувала нову карту, де Крим був позначений територією Російської Федерації і принесла свої вибачення перед росіянами. Українці обурилися діями компанії та підтримали ідею бойкоту її продукції», – йдеться в листі.

6 січня в посольстві України у США відбулася зустріч з керівником вашингтонського офісу Coca Cola пані Ірвін, в ході якої вона принесла офіційні вибачення через непорозуміння, що виникло через публікацію російським представництвом компанії мапи Росії з незаконно окупованим Кримом.

Ірвін передала листа від старшого віце-президента компанії Coca Cola Клайда Таґґла на ім’я Посла України в США Валерія Чалого з вибаченням за публікацію, зміст якої було підготовлено незалежним агентством без відома та погодження Coca Cola, але за яку вона бере на себе повну відповідальність.

Читайте: «Кримнаш» від Coca-Cola: компанія віддала Росії український півострів

Як відомо, 18 березня президент РФ Володимир Путін підписав закон про входження Криму і Севастополя до складу Росії. Напередодні в Криму відбувся «референдум» про статус Криму, після чого у Верховній Раді АРК ухвалили постанову «Про незалежність Криму».

14 вересня в анексованому Криму відбулися «вибори» за російським законодавством. Головою Ради міністрів був призначений Серґєй Аксьонов, спікером став Владімір Константинов. СБУ порушила проти них кримінальне провадження.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ