На фірми, пов’язані з Клименком, зареєстровано майно на суму близько 1,5 млрд грн

На фірми, пов’язані з колишнім міністром доходів і зборів Олександром Клименком, окрім квартир та земельних ділянок, було зареєстровано кілька десятків нежитлових приміщень. Серед них – магазини, офіси та цехи. Про це УНН повідомило джерело у правоохоронних органах.

Зокрема, в офісному центрі «Гулівер» (Київ) цим фірмам належать приміщення загальною площею майже 4,5 тисячі квадратних метрів. Приблизна вартість цих приміщень становить 245 млн грн.

Крім того, у столиці у власності фірм є нежитлові приміщення по вулиці Хорива (1124,8 кв. м) і Великій Васильківській (619,7 кв. м). Також об’єкт незавершеного будівництва загальною площею понад 2 249 кв. м: офісно-житловий комплекс по вул. Антоновича. Орієнтована вартість цього майна становить 175 млн грн.

Великий перелік нерухомого майна зареєстрований у Донецьку. Так, ідеться про щонайменше сім будівель загальною площею понад 17 тисяч кв. м, цехові приміщення площею понад 18 тисяч кв. м. Також є низка офісних приміщень загальною площею понад 2,6 тис. кв. м.

Крім того, в Донецьку виявлено два магазини (746 та 790 кв. м), приміщення універмагу (14502,9 кв. м. (ідеться, ймовірно, про центральний універмаг міста), торговельні приміщення (182,7 кв. м) і будівля насосної станції для легкозаймистих рідин.

Підкреслимо, що більшість майна в Донецьку зареєстровані на ТОВ «Юнісон груп» і у відкритих джерелах легко можна знайти, що свого часу міськрада надавала товариству дозвіл на придбання низки земельних ділянок, зокрема й під ЦУМом по вул. Артема, 34 (УНН вже писав про земельні ділянки у Донецьку, які зареєстровані на фірми, пов’язані з О.Клименком). Вартість будівлі універмагу орієнтовно оцінюють у понад 229 млн грн.

У цілому вартість нерухомого майна (без земельних ділянок та без житлових приміщень) у Донецьку оцінюється більше ніж у 420 млн грн.

Також відомо про нерухомість в Одесі загальною вартістю орієнтовно у 30 млн грн.

Раніше ЗМІ оприлюднили інформацію про фірми екс-міністра, на які зареєстровано більше 70 квартир (сукупною вартістю разом з машиномісцями понад 280 млн грн), землі орієнтовною вартістю у 150 млн грн та житлові будинки на них вартістю не менше 110 млн грн.

До того ж, на одне з підприємств зареєстровано два десятки авто марок Reno, Toyota, Mitsubishi, Scoda, Volkswagen, Mercedes та Chevrolet вартістю понад 15 млн грн.

У цілому на фірми, пов’язані з Клименком, зареєстровано майна за приблизними оцінками на суму близько 1,5 млрд грн.

Читайте: Клименко вкрав у кожного українця 300 доларів Матіос

БЕЗ КОМЕНТАРІВ