Туреччина схвалила удар США по сирійській авіабазі, з якої була здійснена хімічна атака на мирне населення

Міжнародне співтовариство повинне продовжити боротьбу з «варварством» режиму Башара Асада. Про це заявив віце-прем’єр міністр Туреччини Нуман Куртулмуш, повідомляє Anadolu

За його словами, Туреччина позитивно поставилася до удару США по сирійській авіабазі, з якої була здійснена хімічна атака на мирне населення.

«Удар по авіабазі, з якої була вчинена хімічна атака на мирне населення – важливий і значущий крок. Міжнародне співтовариство має продовжити лінію боротьби з варварством режиму Башара Асада», – зазначив віце-прем’єр.

За словами Куртулмуша, позиція міжнародного співтовариства має залишатися незмінною до того часу, поки режим Асада не зможе шкодити сирійському народу.

«Тому ми ставимося до ракетного удару США позитивно, але вважаємо, що цю тактику потрібно продовжити, адже режим Асада має бути покарано на міжнародному рівні», – зазначив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, збройні сили США випустили 50 крилатих ракет «Томагавк» по сирійських урядових цілях у відповідь на хімічну атаку в провінції Ідліб, жертвою якої стали десятки людей. Це ракетний удар став першою прямою військовою дією США проти режиму Асада. Удару завдали з американського корабля в Середземному морі.

Прес-секретар президента Росії Дмітрій Пєсков назвав його агресією під «надуманим приводом».

Також у Кремлі заявили, що РФ призупиняє дію укладеного з Вашинґтоном меморандуму про запобігання інцидентів і забезпечення безпеки польотів авіації в ході операцій в Сирії.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ