Надія Савченко

Колишній нардеп Верховної Ради 8-го скликання Надія Савченко отримала статус офіційно безробітної особи й  стала на облік у Центр зайнятості. Про це вона повідомила у Facebook.

«Несподівано в ЗМІ викликала фурор новина про те, що я звернулася до Центру зайнятості в пошуках роботи і отримала офіційний статус безробітної людини в нашій країні. А те що у нас десятки тисяч безробітних людей в Україні, які виживають за допомогою підробітків і не можуть знайти роботу офіційно оформлену в трудову книжку, не цікавить нікого?!», – пише Савченко.

Екс-нардеп сподівається, що питання безробіття в Україні буде цікавим новій владі.

«Для ЗМІ звично бігати тільки за політичними сенсаціями. Журналісти мало висвітлюють реальні проблеми простих людей, тому що це, як вони вважають, нецікаво. Сподіваюся, питання безробіття в Україні та пошуку роботи українцями за кордоном буде цікавим новій владі. Тому що для того її і вибирали», – додала Савченко.

Нагадаємо, народна депутатка України VIII скликання Надія Савченко, яка на позачергових парламентських виборах здобула на окрузі №51 лише вісім голосіввиправдала свою поразку «використанням конкурентами низьких та брудних політичних технологій».

Читайте: «Краще б він був живий!»: Савченко зробила скандальну заяву про ватажка «ДНР»