General Electric в 2018 році побудує 30 нових локомотивів для «Укрзалізниці»

«Укрзалізниця» і американська компанія General Electric Transportation досягли згоди щодо ключових умов довгострокового партнерства. Про це у Фейсбуці повідомила голова офісу Національної інвестиційної ради при президентові України Юлія Ковалів.

«Партнерство між компаніями передбачатиме поставку і локалізацію виробництва локомотивів моделі GE Evolution в Україні, модернізацію діючого флоту локомотивів та інвестиції в сервіс на обслуговування в Україні», – написала вона.

Той день, коли рік кропіткої та скоординованої роботи багатьох людей на інституцій приносить результат.Сьогодні ПАТ…

Gepostet von Yuliya Kovaliv am Montag, 4. Dezember 2017

За словами в.о. глави «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, General Electric в 2018 році побудує 30 нових локомотивів для «УЗ».

«Масштабне оновлення складу почнемо вже у вересні 2018 року. Для «Укрзалізниці» співпраця з американським гігантом є стратегічним проектом, який дозволить частково вирішити питання дефіциту тяги вже найближчим часом», – зазначив Кравцов.

Крім того, за словами керівника «УЗ», співпраця з GE – це інвестиції та нові робочі місця.

Домовленість про стратегічне партнерство має бути підписана вже до кінця вже цього року. Реалізація програми розрахована на 7 років.

«Сторони домовилися, що в рамках виконання домовленостей локалізація (використання українських потужностей) зросте на 40%», – додав Кравцов.

Гарна новина! Укрзалізниця отримає 30 нових локомотивів General Electric. Кілька годин тому фіналізували перемовини…

Gepostet von Євген Кравцов am Montag, 4. Dezember 2017

Нагадаємо, на початку серпня 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» і американська компанія General Electric підписали лист про наміри спільно займатися модернізацією існуючого в Україні парку дизельних локомотивів та будівництвом нових.

У підписаному документі йдеться також про сервісне обслуговування тепловозів.