ВРУ
Гройсман підписав розпорядження про скликання Ради 31 серпня

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман підписав розпорядження про скликання пленарного засідання парламенту 31 серпня. Про це повідомляє сайт парламенту. 

«Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман підписав Розпорядження № 1080 від 21 серпня 2015 року про скликання пленарного засідання парламенту», – йдеться у повідомленні.

На засіданні буде розглянуто питання про попереднє схвалення законопроекту про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади. Спікер доручив керівнику апарату Верховної Ради Зайчуку забезпечити підготовку й проведення пленарного засідання 31 серпня та поінформувати народних депутатів України про питання, розгляд якого заплановано на ньому.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вчора, 20 серпня, у Народному фронті підтвердили, що позачергове засідання Верховної Ради відбудеться в останній день літа.

Нагадаю, Верховна Рада 16 липня ухвалила постанову про спрямування до КС президентського законопроекту про внесення змін до Конституції з децентралізації влади. 31 липня КС оголосив висновок про те, що законопроект про внесення змін до Конституції з децентралізації відповідає вимогам статей 157 і 158 Основного закону.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ