Університет Ноттінгема
Університет Ноттінгема

Щорічний рейтинг «найзеленіших» університетів світу оголосив Universitas Indonesia. Це перший і єдиний рейтинг, який вимірює наполегливість кожного його учасника у справі розбудови екологічної інфраструктури, повідомляє ресурс Еduabroad.ru.

Другий рік поспіль першу сходинку посідає Університет Ноттінгема (Велика Британія). З 7-ї сходинки на 2 піднявся американський ВНЗ Університет Коннектикуту. На третьому місці розташувався Каліфорнійський університет у Девісі.

Рейтинг виглядає так:

  1. Університет Ноттінгема (Велика Британія)
  2. Університет Коннектикуту (США)
  3. Каліфорнійський університет у Девісі (США)
  4. Університетський коледж Корк (Ірландія)
  5. Оксфордський університет (Велика Британія)
  6. Каліфорнійський університет у Берклі (США)
  7. Університет Північної Кароліни, Чапел-Гілл (США)
  8. Університет Бредфорда (Велика Британія)
  9. Університет Шербрука (Канада)
  10. Північно-Східний університет (США)

Мета рейтингу – привернути уваги академічної громадськості до проблем екології. Укладачі проранжували 407 університетів із 65 країн.

Розробники враховували такі критерії: загальне ставлення кампусу до природного середовища, споживання енергії і вплив на зміни клімату, політика щодо скорочення використання паперу і пластика в кампусі, раціональне використання водних ресурсів, використання транспорту на території ВНЗ – громадського, особистих автомобілів або велосипедів, навчальні курси з екологічної проблематики, дослідницькі фонди, націлені на вивчення екологічної проблематики, число опублікованих наукових робіт з екологічної проблематики.

Цього року в методологію вимірювання додали ще й оцінку так званого вуглецевого сліду – кількість парникових газів, причиною яких стала діяльність університету (транспортування продуктів, виробництва продуктів або діяльності людини).

Читайте: Студенти створили автодвигун на мурашиній кислоті

БЕЗ КОМЕНТАРІВ