Українські жінки п’ють найбільше у світі

Українські жінки п’ють найбільше у світі, і перегнали у цьому навіть росіянок. На цьому тлі стає зрозумілим мракобісся наших матусь, які відмовляються від вакцинації власних дітей. Про це пише політичний оглядач Ян Борецький у статті для видання InfA.

Українські матусі, як підкреслив журналіст, не вірять у те, що вакцина вбереже їхніх нащадків від тяжких хвороб. Зате вірять у чудодійну силу «вогняної води» і, як свідчить статистика ВООЗ, привчають своїх діток до вживання «цілющої» оковитої ще зі школи: у віці від 15 до 19 років знайомі із «зеленим змієм» більше 50 % хлопців і 37 % дівчат.

«Хоча якщо без жартів – українські мами недаремно тицяють хабарі горе-лікарям, щоб ті видавали липові довідки про фіктивні щеплення їхніх дітей. Бо в лікарнях і поліклініках сидять ще ті «алконавти», і які фортелі можуть викинути під впливом спиртових випарувань ці Ескулапи? Де вони зберігають вакцини? У кого купують? Мабуть, тільки чортам із відьмами то відомо, бо діти після вакцинації помирають Україні регулярно», – наголосив Борецький.

За його словами, не вірять у медичну науку, (та і в науку взагалі) не тільки матусі з татусями, але й у Кабміні. Підтвердженням тому проект бюджету на  2019 рік: на науку планують спрямувати менше 9 мільярдів гривень.

«У Кабміні чудово розуміють, що країна, де так завзято п’ють, переросла всі проблеми ядерної фізики і подолала дурнувату дилему, чи повинне людство підкорювати космос, а чи ліпше залишатися на Землі. Тому в уряді плюють на науку й спокійно чекають, коли вона сама собою відімре. Тим часом далі підвищують ціни на оковиту, бо знають, що українці менше пити точно не стануть, значить, доходи бюджету від підвищення ціни зростуть, разом із доходами від тіньового ринку алкоголю», – підсумував автор.

Повну версію статті читайте тут: Алко-виборців готують до алко-виборів: огляд останніх подій від Яна Борецького