У супермаркеті проводять внутрішнє розслідування

У столичному супермаркеті «Ашан» на вулиці Берковецькій, 6 двох неповнолітних дівчат після оплати на касі зупинили охоронці. Їх звинуватили у крадіжці синьої пилки для нігтів і відправили у закрите приміщення для огляду речей. Про це написав у Фейсбуці юрист Масі Найєм.

Він уточнив, що поліцію охорона не викликала і заборонила дівчатам подзвонити батькам. Під час огляду дівчата дістали весь вміст сумочок і кишень. Пилочки серед речей не було. Один із охоронців самовільно заліз руками в сумку школярки, а інший – в кишеню її подруги. Після цього від дівчаток стали вимагати, щоб вони розповіли, куди поділи пилку.

«Це тривало хвилин п’ятнадцять. Дівчата змогли набрати батьків тільки хвилин через десять після того. Ніхто зі співробітників «Ашана», бачачи в якому стані перебувають діти, навіть не спробував надати їм допомогу», – додав Масі Найєм.

Від пережитого стресу в однієї з дівчат почалася сильна носова кровотеча. Батьки дівчинки одразу ж після її дзвінка поїхали у супермаркет, дорогою викликавши поліцію.

Правоохоронці змогли встановити особу лише одного з охоронців. Ним виявився Віталій Корж. Ще двоє охоронців відмовилися знайомитися з батьками і поліцією.

За словами юриста, під час роз’яснення подій, Корж продовжував, попри присутність поліції та батьків, кричати на дітей.

«Охоронець розповідав, що є відеозапис їхніх дій, але сам запис не надали. Крім того, відеозапису, за яким дітей запідозрили у крадіжці, теж не надали, а Корж заявив, що взагалі його не бачив. Тобто, не знаючи всіх обставин, вони повели дітей в кімнату де, по суті, обшукували їх всупереч нормам закону».

У супермаркеті «Ашан» на інцидент відреагували, повідомивши, що проводять внутрішнє розслідування.

У свою чергу, батьки подали заяву до відділу кримінальної поліції у справах неповнолітніх.

Просьба обратить на ситуацию особенное внимание Ашан Україна. Если этих охранников не притянут к ответственности – это…

Gepostet von Masi Nayyem am Montag, 13. November 2017