Оксана Томчук, адвокат у суді в справі Геннадія Корбана
Оксана Томчук, адвокат у суді в справі Геннадія Корбана

Прокуратура вдалася до відвертого шантажу і тиску на адвокатів Геннадія Корбана.

Доволі давно, фактично з моменту мого вступу в справу Корбана, з усіх боків полізли закошмарювання і залякування на кшталт «Бєгі, Лола, бєгі». Переважно від людей з погонами, і звучало це десь так — а мені ото сказали, що тебе уууууууу!

Паралельно ламали мессенджери, пошти, вай-фай. Телефон почав дзвонити сам собі й інколи невідомо куди, потім зовсім здурів і запаралелився із телефоном моєї малої доньки.

Бусики весь час їздили повз мій будинок. Дивні люди висіли на стовбах, «замінюючи ліхтарі». До клієнтів приходили ввічливі люди, які просили утриматись від моїх послуг, а фікус на підвіконні верещав про те, що явка провалена.

За всіма ознаками операція носила назву «закошмарювання» і кінцевою метою мала саме психологічний тиск.

Проте, враховуючи мій тернистий шлях останніх років, страшно не стало. Було смішно й трохи цікаво: як воно там розвиватиметься далі.

Далі прийшло сьогодні).

Як свідчить цей чудовий документ, 20.01.2016 року прокуратура міста Києва внесла до ЄРДР відомості щодо вчинення окремими адвокатами дій, які сприяли злочинній діяльності створеної Корбаном Г.О. організації. Це стало причиною для того, аби цілий підпрозділ СБУ героїчно відшукав мене в суді — щоб вручити повістки на допит аж на три дні — 25, 25 і 27 січня.

Разом зі мною в такий самий спосіб були викликані Ігор Черезов та Андрій Богдан — мої чудові спільники).

До речі, як свідчать повістки, адресу мою слідчий знає — тож міг просто надіслати повістки. Також міг «відшукати» мене за моїм телефоном, який теж знає, — але, напевно, це видалось йому не ефектним.

Крім того, факт створення Корбаном ОЗУ, я так розумію, на думку слідчого — теж уже визнаний і доведений. Залишилося лише знайти адвокатів, які цьому сприяли. Ну й, звісно, щойно внесене провадження потребує триденного допиту трьох «нігадяєв», інакше ніяк.

Насправді все це — смішно, але й сумно. Бо тиск на адвоката та перешкоджання здійсненню ним професійної діяльності є не лише кримінальним злочином, а й тиском на суспільство загалом. Оскільки світ, у якому жінки не народжують, лікарі не лікують, священики не сповідують, а адвокати не захищають, — приречений.

Але ж повоюємо).

Хто з нами, друзі?

Томчук повістка Томчук повістка1

БЕЗ КОМЕНТАРІВ