Міст через Керченську протоку поєднує анексований Крим і російський Краснодарський край

На побудованому Росією мосту через Керченську протоку в анексований Крим, який називають Керченським або Кримським, поклали всі рейки двухпутної залізниці. Про це повідомляють в інформаційному центрі проекту «Кримський міст».

Дві бригади, одна з яких залагоджувала рейки другого шляху (кримський напрямок) з боку Керчі, а інша – з боку Тамані – зустрілися.

Бригади зчепили укладені рейки під склепінням арки. В інфоцентрі додали, що всього на залізницю пішло близько 5 тисяч тонн рейок і понад 76 тисяч штук шпал.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 15 травня 2018 року окупанти офіційно відкрили автомобільну частину так званого Кримського мосту через Керченську протоку. На відкриття приїхав президент РФ Владімір Путін.

Міст через Керченську протоку поєднав анексований Крим і російський Краснодарський край. Його довжина становить 19 кілометрів. Будівництво триває з 2015 року. У Росії заявляють, що пропускна спроможність мосту – 40 тисяч автомобілів і 47 пар поїздів на добу, 14 млн пасажирів і 13 млн тонн вантажів на рік.

Читайте: Керченський міст завдає мільярдних збитків екосистемам Чорного та Азовських морів

Україна подала позов до міжнародного арбітражу через незаконне будівництво окупантами Керченського мосту в анексованому Криму.

Читайте: Кримський міст створив ще одну загрозу судноплавству