Всіх, хто перетинає адмінмежу з ТОТ АРК, одразу зараховують у туристи

Проросійську так звану владу Криму піймали на поширенні фейків. Зокрема, окупанти намагаються продемонструвати вигідну статистику туристичного сезону, говорячи про рекордні 6,1 мільйона туристів, з яких близько 1 мільйона – українці. Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби.

«Аналіз результатів свідчить про відсутність тенденції до збільшення відвідування анексованого в 2014 році півострова», – наголошують українські прикордонники.

Зокрема, за 9 місяців 2018 року адмінмежу з Кримом перетнули 2 млн громадян.

«Кількість перетинів адмінмежі українцями на виїзд до ТОТ АРК становила 996 тисяч разів і залишилася на рівні попереднього року», – повідомили в ДПСУ.

Упродовж травня по вересень цього року на межі з Кримом зафіксували 1,4 мільйона перетинів, з яких 690 тисяч разів – громадянами України в напрямку півострова і 713 тисяч разів з Криму.

«В той же час статистика окупантів намагається намалювати «туристичний рекорд Криму». Вони всіх, хто перетинає адмінмежу, зараховують в туристи. З’їздив на материк з Криму, а потім повернувся – турист, провідав батьків чи рідних – турист», – йдеться в повідомленні ДПСУ.

Також прикордонники зафіксували тенденцію до збільшення на 3% перетинів в напрямку материкової України на рівні 1,011 мільйонів разів.