Командувач ВМС Воронченко впевнений, що дипломатичними зусиллями, зусиллями міжнародної спільноти вдасться знайти варіант розв’язання цієї проблеми

Російські окупанти використовують українські кораблі, що залишились в Криму, в якості донорів для своєї техніки. Про це розповів командувач ВМС ЗСУ Ігор Воронченко в ефірі 5 каналу.

За його словами українські кораблі стоять окремо, окупанти виділили їх як техніку іноземної держави, але судна розкомплектовують.

«Ми маємо певні дані, щодо коефіцієнту готовності Чорноморського флоту, як бачите, у них постійно курсує «сирійський експрес». Великі десантні кораблі постійно йдуть на перехід моря. І той же наш «Костянтин Ольшанський», такий же проект як 775, він використовується як корабель-донор. Ті ж «Тернопіль», «Луцьк» використовують для їхніх малих протичовнових кораблів, що зараз несуть вахту в районі наших газових родовищ», – повідомив Воронченко.

Командувач ВМС впевнений, що дипломатичними зусиллями, зусиллями міжнародної спільноти вдасться знайти варіант розв’язання цієї проблеми. На його думку, це може бути компенсація у грошовому еквіваленті або ж повернення кораблів, але в такому вигляді, в якому вони були.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ