Кораблі даного проекту обладнані універсальним ракетним комплексом «Калібр-НК», призначеним для ураження морських і берегових цілей

З російського Новоросійська переправляють для постійної дислокації в окупований Севастополь новий ракетний корабель Чорноморського флоту «Орехово-Зуєво». Про це повідомляє прес-служба Чорноморського флоту РФ.

Ракетний човен є багатоцільовим кораблем, оснащеним сучасним артилерійським, ракетним, зенітним і радіотехнічним озброєнням.

За даними прес-служби Чорноморського флоту РФ, кораблі даного проекту обладнані новітньою високоточною ракетною зброєю великої дальності – універсальним ракетним комплексом «Калібр-НК», призначеним для ураження морських і берегових цілей.

Як відомо, 25 листопада в Чорному морі прикордонні катери ФСБ РФ брали на таран і відкривали вогонь на ураження по корабельній групі ВМС України. Зрештою, росіяни захопили два українських катери, 1 буксир і 24 українця.

Пізніше окупанти у Криму арештували усіх моряків та співробітників СБУ, які були на борту. Їм висунули звинувачення в порушенні кордону.

26 листопада через збройний напад російських прикордонників на українських військових в Керченській протоці Верховна Рада затвердила указ президента Петра Порошенка про запровадження у 10 областях України воєнного стану.

Україна вимагає негайного звільнення 24 військовополонених моряків, утримуваних у Росії.

29 листопада президент США Дональд Трамп скасував зустріч з президентом РФ Владіміром Путіним через полон українських військових.

Держсекретар США Майк Помпео заявив, що зустріч президентів може відбутися лише після повернення Росією захоплених українських моряків.