Вирок Ахтему Чийгозу – це вирок всьому кримськотатарському народу, вважає адвокат Микола Полозов

Російський суд в окупованому Криму визнав заступника голови Меджлісу кримських татар Ахтема Чийгоза громадянином України та засудив його до 8 років у колонії суворого режиму. Його звинувачують в організації масових заворушень. Про це в Twitter повідомив адвокат Микола Полозов, передає видання Крим. Реалії

Він уточнив, що захист разом з українським урядом домагатиметься звільнення Чийгоза.

«Вирок Ахтему Чийгозу – це вирок всьому кримськотатарському народу. Кожен з вас отримав сьогодні 8 років колонії», – зазначив Полозов.

Президент України Петро Порошенко назвав справу заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза черговим вироком Росії.

«Справа Ахтема Чийгоза – черговий вирок Росії, яка на найвищому міжнародному рівні – ООН – визнана окупантом. Можна незаконно обмежити свободу, але волю і правду ніколи не зломити! Можна окупувати чужу землю, але вона горітиме під ногами і пектиме аж до її звільнення», – написав глава держави на своїй Фейсбук-сторінці.

Справа Ахтема Чийгоза – черговий вирок Росії, яка на найвищому міжнародному рівні – ООН – визнана окупантом. Можна нез…

Posted by Петро Порошенко on Monday, September 11, 2017

Нагадаємо, Ахтема Чийгоза затримали у січні 2015 року за участь у мітингу на підтримку територіальної цілісності України перед будівлею Верховної Ради Криму 26 лютого 2014 року. Тоді мітингувальникам протистояли проросійські активісти, в тому числі з партії «Русское единство».

«Справу Чийгоза» російський суд розглядав в рамках «справи 26 лютого» після того, як 20 липня суд на закритому засіданні розділив цю справу на дві: окремо – щодо заступника голови Меджлісу кримських татар Ахтема Чийгоза, і окремо щодо інших фігурантів процесу – Алі Асанова і Мустафи Дегерменджі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ