опалення
Окупована Макіївка залишилася без газу та опалення

Кілька районів Макіївки Донецької області, яка перебуває під контролем бойовиків з угрупування «ДНР», з 3 січня залишаються без газу та опалення, передає Четверта влада.

У компанії «Донбасгаз», яка відповідає тепер за постачання газу абонентам на території, яка підконтрольна «ДНР», заявляють, що зараз без газу залишаються 60 тисяч абонентів (40 тисяч у багатоквартирних будинках і 20 тисяч у приватному секторі).

«Аварія локалізована, до кінця дня 3 січня газ став подаватися на котельні м. Макіївки та в газорозподільні мережі. У ніч з 3 на 4 січня вдалося підключити до газопостачання понад 43 тис. абонентів. Без газопостачання залишаються ще 40 тис. абонентів у багатоквартирних будинках і 20 тисяч абонентів приватного сектора», – йдеться на сайті підприємства.

Ремонтні роботи обіцяють закінчити до 6 січня. У мережі вже опублікували графік підключення районів міста. Однак такі новини викликали різко негативну реакцію мешканців міста.

«До 6 січня в такий морозище тут просто замерзнуть теплотраси та полопають труби. У деяких квартирах вже нульова температура», – скаржаться містяни в соціальних мережах.

1У міських пабліках люди викладають фотографії замерзлих вікон своїх квартир і градусників, що показують температуру в квартирах.

2«Найприкріше, що все, що пророкували Україні, – відбувається у нас((((( і ціни жах на продукти, газ, бензин, холод собачий і ще й бомблять((((, а далі що хочеш чекай…».

«Так холодно в квартирах ще ніколи не було. Жодного року»,– пишуть макіївці в коментарях.

«ДНРівці» вже заявили, що аварія у Макіївці – справа рук «ДРГ ЗСУ». Втім, ця версія не викликала довіри у мешканців. У соцмережах люди взялися розміщувати знущальні картинки, що висміюють керівництво угруповання «ДНР».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ