Олександр Аронець, блогер

Геннадій «Бізон» Дубров, легенда добровольчого руху, член ВГО «Сокіл», кіборг, захисник Донецького аеропорту, отримав до Дня добровольця вирок суду. Герою війни присудили шість років в’язниці за те, що він 31 серпня 2015 року вийшов на протест під Верховну Раду аби та не ухвалювала зміни до Конституції про особливий статус для окупантів. Коли почалися сутички Геннадій відбивався від правоохоронців пластиковою пляшкою і це назвали організацією масових заворушень.

По справі «Захисників Конституції» походять чимало учасників Революції Гідності й московсько-української війни. Про те, що він знаходиться у розшуку «Бізон» дізнався на фронті. Далі було СІЗО й довгий судовий процес, а 17 березня 2017 року влада винесла політичний й незаконний вирок.

«Сьогодні мені присудили 6 років в’язниці. До апеляції у мене залишились 30 днів волі. Дякую за подарунок на день Добровольця. Тепер я маю безплатне житло та харчування на шість років. Звісно особисту охорону теж і ніякої комуналки. Не було б шкода, якщо би в момент зачитування вироку по суду вдарили сепраські гради. Дякую всім, хто є зі мною. Присягу українського націоналіста не порушу. Завжди вірний» – пише на своїй сторінці Геннадій Дубров.

За 30 днів буде розглядатися апеляційна скарга по цій справі!

Просимо про підтримку та розповсюдження цієї інформації!

ПРИЙШОВ ЧАС ЗАХИЩАТИ НАШИХ ГЕРОЇВ!

Джерело: Олександр Аронець

БЕЗ КОМЕНТАРІВ