Олександр Аронець, блогер

Не словом, а ділом!

Лише вчора я писав, що закрити філіал фсб в Україні, так звану «московську православну церкву», було б куди ефективніше, аніж вконтакті. (Безумовно вконтакті теж давно треба було закрити).

Аж ось вчора, у селі Зоряне (Віньковецький район, Хмельницька область) громада, на чолі з депутатом обласної ради, «свободівцем» Віктором Бурликом, вигнала зі свого храму московських попів.

На зборах прихожан обговорювалося одне питання – перехід місцевої церкви з юрисдикції Московського патріархату в Київський. Таку пропозицію громада села підтримала одноголосно.

Мешканці проявили неабиякий рівень обізнаності стосовно прихованої загрози, яку несе московсько-окупантська церква на українській землі.

Московські попи вже скиглять і пробують навіть задіювати ЗМІ http://vlasti.net/news/260770

Але нічого не вийде!

Геть московського попа!

Не словом, а ділом!Лише вчора я писав, що закрити філіал фсб в Україні, так звану "московську православну церкву", було б куди ефективніше аніж вконтакті. (Безумовно вконтакті теж давно треба було закрити).Аж ось вчора, у селі Зоряне (Віньковецький район, Хмельницька область) громада, на чолі з депутатом обласної ради, свободівцем Віктор Бурлик, вигнала зі свого храму московських попів. На зборах прихожан обговорювалося одне питання – перехід місцевої церкви з юрисдикції Московського патріархату в Київський. Таку пропозицію громада села підтримала одноголосно.Мешканці проявили неабиякий рівень обізнаності стосовно прихованої загрози, яку несе московсько-окупантська церква на українській землі. Московські попи вже скиглять і пробують навіть задіювати ЗМІ http://vlasti.net/news/260770Але нічого не вийде!Геть московського попа!

Posted by Олександр Аронець on Mittwoch, 17. Mai 2017

Джерело: Олександр Аронець

1 КОМЕНТАР

Comments are closed.